YALOVA ARMUTLU SATILIK DAİRE 0554 587 61 57

YALOVA ARMUTLU SATILIK DAİRE 0554 587 61 57

Mayıs 17, 2021 0 Yazar: admin

YALOVA ARMUTLU SATILIK DAİRE 0554 587 61 57 390 000 TL

ALTIN GİBİ BİR PROJE

“ALTIN EVLER“ ARMUTLU’DA YENİ BİR ŞEHİR KURULUYOR “ALTIN EVLER”.

ALTINEVLER’i Topkapı Eresin otelde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile görücüye çıkarıldı.

Yalova Armutlu ilçesinde deniz sıfır olarak inşa edilecek olan altın evler projesi 500 konuttan oluşuyor. 78.500 M2 alana yapılacak olan altın evler projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Denizin yanı başında ve doğanın tam ortasında  nşa edilecek olan Altınevler projesinde, bir büyük bir alışveriş merkezi de var.

Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra termal havuzlarında bulunacağı sosyal alanlarda, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları,  otopark, fitness, SPA ve saunaların olacağı Altınevler hepinizi yeşilin ve denizin hemen yanı başına davet ediyor.

Kuran Grup tarafından inşaat ve altyapı çalışmalarına 2020 yılında başlanmış olup ilk 200 konutluk etap 2021 yılında teslim edilecektir.

Altın evler projesinin fikir sahibi Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih kuran, basın toplantısında yaptığı konuşmada her şeyin bir hayal ile başladığını belirterek gurur abideleri olan Armodies Termal Park eksiksiz bir şekilde ve cumhuriyet tarihinin en hızlı devre mülk projesini inşa ettiklerini söyledi.

armutlu satılık daire,armutlu satilik yazlık,armutlu yılandarda satılık daire,armutlu satilik,armutlu satılık ev,armutlu satılık yazlık,yalova armutlu satılık daire,armutlu kiralık yazlık,armutlu kiralık daire,yalova armutlu kiralık daire,armutlu tatilköyü kiralık

Kuran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kuran; “biz Armodies Termal Park projesine başlarken gelen taleplerin herkesin kendisine ait tapusu olacak diye yola çıktık. Bugüne kadar 20 bin aileyi tapu sahibi yaptık ve eksiksiz projelerimizi teslim ettik. Bugün ise ailemize yeni üyelere eklemek için Altın Evler projesinin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Biz Avrupa’da yaşayana vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Ve Avrupa’da çok önemli bir marka haline geldik. Bu da bizim yaptığımız işlerin mükâfatı oldu.

Fatih Kuran; “biz Altın Evlerde sadece konut üretmeyeceğiz orada bir yaşam alanı inşaa edeceğiz, projenin hemen yanı başında bir alışveriş merkezi yaparak daire sahiplerinin sıkıntı yaşamadan her istediklerine ulaşabilsinler istedik. Dedik ya her şey yanı başında olmalı daire sahiplerinin termal havuzları ve SPA merkezleri ile tatillerini sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayacağız. Açık ve kapalı havuzlarımızın dışında 3 km’lik plajımızla hizmet vermiş olacak. Bizim için tatili en çok yapanlar çocuklardır. Çocuklar için özel oyun alanları ve havuzları yapacağız. Gençlerimiz için de futbol, basketbol, voleybol ve özel oyun alanları olacak. Aile büyüklerimiz için de ortak dinlenme ve sohbet alanları inşaa ederek komşuluk ilişkilerimizi daha da pekiştirmiş olacağız.

Deniz kıyısında, yeşil ile mavinin birleştiği alanda Termal su desteği olan 1+1 2+1 3+1 daireler ve villalar Yanıbaşında orman parkı ve sebze&meyve bahçeleriyle İstanbul’a yalnızca 1 saat uzaklıkta Yaşlanacağınız değil yaşayacağınız yerde ev sahibi olun.. Üstelik 370 000 TL den başlayan fiyatlarla! Faiz yok, kefil yok, banka yok, esnek ödeme planlarımız mevcut 0,40 vade oranlarıyla Türkiye’nin sessiz cenneti Yalova/Armutlu’da

Kuran Grup tarafından Yalova’nın Armutlu ilçesinde geliştirilen konut projesidir. 100 bloktan oluşan projede 700 konut bulunmaktadır.80 bin metrekare arazi üzerinde yaşama geçirilen Altınevler projesi Yalova Armutlu’da yer alıyor. Kuran Grup tarafından inşa edilen Altın Evler projesinde 60 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Tamamı deniz ve orman manzaralı 700 daireden meydana gelen Altınevler Armutlu projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks ve 3 oda 1 salon dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

Altın Evler Yalova projesinde 1+1 daireler 50 metrekare, 2+1 daireler 80 metrekare, 2+1 dubleks daireler 145 metrekare, 3+1 dubleks daireler ise 165 metrekare ve 320 metrekare büyüklüklerle dizayn edildi.

Kuran Grup Altınevler projesi feribotla İstanbul’a 70 dakika, karayolu ile Yalova merkeze 51 kilometre, Bursa’ya 74 kilometre, İzmit’e 121 kilometre, İstanbul’a 187 kilometre, Ankara’ya 486 kilometre, İzmir’e 387 kilometre mesafede konumlanıyor.

Yalova Armutluda Denize sıfır 80 .000 m2 arazi içerisinde yapılan mükemmel bir proje

Ünlü Yüksek Mimar İlker Ertuğrul un çizdiği projede 3 tarafı ormana komşu 1 tarafı denize komşu doğanın içerisinde

projenin içinde kaplıca suyunun olduğu ve 60.000 m2 yeşil alan olan bir projeden daire sahibi olmak için acele EDİN

Bütçenize göre esnek ödeme planları

Yatırım için Eşsiz fırsat

Takas imkanı (daire, Arsa, Araç)

Yalova /Armutlu site de Daire sahibi olun

İstanbul’a 1 saat mesafede

1+1 , 2+1 ,3+1 daire tipleri

Deniz, Orman Kaplıca

Bayanlara özel plaj

Açık ve Kapalı Havuzlar

Kaplıca Havuzları

Sauna, Buhar odası, Türk Hamamı

Çocuk oyun alanları

Açık hava jimnastik aletleri

Site içerisinde alış veriş merkezi

Site içerisinde camii

Çocuk oyun alanları, Basketbol, Futbol sahaları

Yeşil yürüyüş yolları

Aileye özel barbekü alanları

Hobi bahçeleri

24 saat güvenlik

Esnek ödeme planları

Armutlu

Türkiye‘de kaplıca denince akla ilk gelen yerlerden Armutlu, popüler tatil rotalarından biri. Kaplıca turizminin yanı sıra güzel denizi ve tarihi yapıları da Armutlu’yu yurt içinden ve yurt dışından birçok ziyaretçinin gözde beldeleri arasına sokuyor.

Yalova iline bağlı olan Armutlu ilçesi, Marmara Denizi’nin doğusunda ve Gemlik Körfezi’nin kuzeyinde yer alıyor. Yalova il merkezine 55 kilometre, Gemlik’e ise 27 kilometre mesafede bulunan ilçenin adının kökeni, Armutlu hakkında önemli ipuçları veriyor.

Armutlu adının Armodo veya Armodies sözcüklerinden geldiği düşünülüyor. Donanma anlamına gelen Armodo kelimesi, Armutlu’nun stratejik konumunun altını çiziyor. Armodies ismiyse yörenin kaplıcalarına bir göndermede bulunuyor. Zira bir Bizans kralının kızı olan Armodies’in vücudunda çıkan yaraların Armutlu’daki kaplıcalarda şifa bulduğuna inanılıyor.

Armutlu’ya Nasıl Gidilir?

Armutlu’ya ulaşım en pratik olarak İstanbul ya da Mudanya üzerinden deniz yoluyla sağlanıyor. İstanbul’dan yola çıkacaksanız Kadıköy ya da Yenikapı’dan deniz otobüsü kullanabilirsiniz.

Özel aracınızı geride bırakmak istemiyorsanız Yalova’ya hızlı feribotla geçtikten sonra kara yoluyla Armutlu’ya ulaşmak mümkün. Yalova Armutlu arasındaki 54 kilometrelik yol, 1 saatten biraz fazla bir zaman alıyor.

Ayrıca yeni açılan Orhangazi Köprüsü’nü kullanmanız durumunda İstanbul’dan direkt Armutlu’ya iki buçuk saatten kısa bir sürede ulaşmak mümkün.

Kaplıcalar

Armutlu’nun turizminde en önemli yeri kaplıcalar tutuyor. İlçede bulunan jeotermal kaplıcaların banyo veya çeşitli rahatsızlıkların tedavisine destek amacıyla kullanılmasının tarihi Bizans’a kadar dayanıyor. Bölgedeki termal otellerin ve tesislerin sayısının giderek artması da her geçen yıl Armutlu’ya daha fazla turistin akın etmesine imkan tanıyor.

Armutlu kaplıcalarının suyu hipotonik özellik taşıyor. Yani madde yoğunluğu sıvı yoğunluğundan daha az oranda bulunuyor. Sıcaklıkları 57 ile 73 derece arasında değişen bu sular banyo kürü, içme kürü ya da çamur kürü olarak uygulanabiliyor. Aynı zamanda sudan çıkan gazlar teneffüs de edilebiliyor.

Türkiye’deki birçok kaplıca gibi Armutlu kaplıcalarının da en başta romatizmalı hastalara iyi geldiği söyleniyor.

Sudan çıkan gazların teneffüs edilmesinin ise üst solunum yolu iltihaplarının tedavisini destekleyici nitelikte olduğu söyleniyor. Bu gazların ayrıca sinüziti olan hastalarda rahatlama sağladığı tahmin ediliyor.

Armutlu’nun Denizi

Armutlu her ne kadar kaplıcalarıyla ünlü olsa da deniz turizmi de ilçede önemli bir yer tutuyor. Poyraz rüzgarlarının etkisi altında kalan Armutlu kıyılarında çöp birikmiyor. Çöplerin bu rüzgarlarla karşı kıyılara taşınması sayesinde, Armutlu denizi Marmara Bölgesi’nin en temiz denizlerinden biri haline geliyor. Yılandar mahallesindeki 4 kilometrelik sahil, Armutlu’da denize girilen en popüler nokta. Toplam 16 kilometrelik bir sahil şeridine sahip olan Armutlu’da denize girenlere yemyeşil bir dağ manzarası da eşlik ediyor.

Yalova’ya bağlı Armutlu, Marmara denizinin doğusunda, Gemlik körfezinin kuzeyinde yer alıyor. Gemlik’e 37 km., Yalova’ya 55 km. uzaklıkta yer alan ilçeye İstanbul, Bursa, İzmir, Kocaeli, Balıkesir gibi birçok şehirden rahatlıkla ulaşılıyor. Mudanya ve İstanbul’a deniz yolu ile de bağlantısı olan ilçenin en önemli geçim kaynakları zeytincilik, ormancılık, balıkçılık ve turizm olarak sıralanabiliyor.Yalova’nın yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile sessizliğin ve sakinliğin tadını çıkartabilirsiniz. İlçe kaplıcaları, denizi ve doğası yanında kendine özgü mimarisi ve tarihi güzellikleri ile de ilgi çekiyor. Armutlu evleri uzun yıllardır çekiciliklerini korumaya devam ediyor.

Kuş seslerinin eksik olmadığı huzurlu bir tatil opsiyonu sunan Armutlu, şifalı kaplıcaları sayesinden yılın her döneminde ziyaretçilerin uğrak yerlerinden biri oluyor. Tam pansiyon ya da yarım pansiyon şeklinde hizmet veren oteller, Fıstıklı bölgesinde denizi ayağınızın altına getiriyor ya da çam ormanları arasında yemyeşil bir manzara sunuyor. Termal ya da apart oteller ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor.

Armutlu otelleri, şifalı kaplıcalarla tanışmanız için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Armutlu otel fırsatları sayesinde hem ilçenin şirin sokaklarında kaybolabilir, hem de doğa yürüyüşleri ile tertemiz havasını içinize çekebilirsiniz. Kuş sesleri ile süslenen tatilinizi yaz dönemlerinde deniz keyfi ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Armutlu’da konaklama yaparak dilerseniz Mudanya, Çınarcık ya da Yalova merkezini ziyaret etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yemyeşil doğası, tertemiz havası ve şifalı kaplıcaları ile dikkat çeken Armutlu ilçesinde erken rezervasyon yaptırarak ve kampanyalardan yararlanarak bütçenize en uygun tatili yapabilirsiniz. Fırsatları takip ederek Armutlu en uygun konaklama seçeneklerini yakalayabilirsiniz.

Armutlu Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Yalova‘ya bağlı Armutlu, tarihi yerleri ve doğal güzellikleri ile beğeni topluyor. Armutlu merkezinde yer alan Köy Hamamı’nı, Hacı Ali Paşa Camisi’ni, Tarihi Köprü’yü, Osmanlı Hamamı’nı, Eski Cami’yi ve muhteşem mimarisi ile Armutlu evlerini görülecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Fıstıklı ve Kapaklı köylerinde bulunan Yılanlar Koyu, Ayazma Koyu, İskele Koyu, İğnealtı Koyu ve Dereağzı Koyu’nun muhteşem manzarasını seyredebilirsiniz.

Dilerseniz Sudüşen Şelalesi, Erikli yaylası, Yürüyen Köşk, Delmece yaylası gibi çevrede yer alan turizm noktalarına da zaman ayırabilirsiniz.

Marmara Bölgesi’nin bu şirin tatil beldesinde merkeze 5 km. uzaklıkta bulunan ve yemyeşil bir vadi boyunca uzanan Armutlu kaplıcalarının şifalı sularıyla tanışabilirsiniz. Kaplıcalar yılın her döneminde misafirlerini ağırlıyor. Ayrıca Armutlu köylerinde kamp yapabilir ya da doğa yürüyüşleri ile tertemiz havanın keyfini sürebilirsiniz. Yaz aylarında pırıl pırıl denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Yılanlar mevkisinde uzanan göz alıcı sahil ve berrak deniz, deniz keyfi için en çok tercih edilen yerlerin başında geliyor. Armutlu‘nun yüzyıllık çınarların altında kurulu şirin çay bahçelerinde antik taş çarşı köprüsünü seyrederek çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Balık ve deniz ürünlerinin en lezzetlilerini bulabileceğiniz Armutlu’da, güne sımsıcak ekmek ve has zeytinyağı ile süslenen güzel bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Gemlik’e komşu olan Armutlu‘da zeytinin ve zeytinyağının en lezzetlisini bulabilirsiniz.

armutlu satılık daire,armutlu satilik yazlık,armutlu yılandarda satılık daire,armutlu satilik,armutlu satılık ev,armutlu satılık yazlık,yalova armutlu satılık daire,armutlu kiralık yazlık,armutlu kiralık daire,yalova armutlu kiralık daire,armutlu tatilköyü kiralık

Plajda yüzme (bayanlara özel, korunaklı)

Plajda güneşlenme (bayanlara özel, korunaklı)

Açık havuz (bayanlara özel, korunaklı)

Kapalı havuz (bayanlara özel, korunaklı)

Sağlık & Spa (bayanlara özel, korunaklı)

Sağlık & Spa (özel kullanım, korunaklı)

Tuz odası, Spa merkezi, Türk hamamı, Sauna, Buhar banyosu, Spa küveti Fitnes, Masaj (bayanlara özel, korunaklı)

Spa merkezi, Türk hamamı, Sauna, Buhar banyosu, Spa küveti/, Fitnes, Tuz odası (özel kullanım, korunaklı)

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk kulübü,Çocuk oyun alanı,Oyun salonu,İç mekan oyun merkezi,Çocuk etkinlikleri

armutlu satılık daire,armutlu satilik yazlık,armutlu yılandarda satılık daire,armutlu satilik,armutlu satılık ev,armutlu satılık yazlık,yalova armutlu satılık daire,armutlu kiralık yazlık,armutlu kiralık daire,yalova armutlu kiralık daire,armutlu tatilköyü kiralık